O firmie


Sklep medyczny oraz gabinet badania stóp z pracownia wykonywania indywidualnych termoplastycznych wkładek ortopedycznych Capron w systemie Pro-Pedis.

Reha-Med to sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym, ortopedycznym, środkami pomocniczymi oraz pozostałymi artykułami medycznymi. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty stosowane przy większości schorzeń i urazów.

Wykwalifikowany personel (fizjoterapeuci), pomoże i podpowie jak dobrać odpowiednie zaopatrzenie. W ofercie naszej posiadamy szeroki asortyment wyrobów ortopedycznych czołowych producentów na polskim rynku. Na życzenie klienta zamawiamy produkty spoza naszej oferty.

Posiadamy umowę z NFZ i realizujemy wnioski na zaopatrzenie ortopedyczne jak i środki pomocnicze refundowane przez NFZ.

Badania stóp
Wkładki korekcyjne do butów

Drugą gałęzią naszej działalności jest diagnostyka problemów i schorzeń w obrębie stóp i postawy ciała połączona z projektowaniem i wykonywaniem indywidualnych termoplastycznych wkładek ortopedycznych Capron w systemie Pro-Pedis.

Sklep medyczny Reha-Med w Mielcu funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Przez ten czas nauczyliśmy się jak rozumieć potrzeby klientów. Nasza oferta zawiera produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz środki pomocnicze. Dzięki doświadczeniu pracowników i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, gwarantujemy Państwu, że pomożemy wybrać sprzęt, który będzie idealnie dopasowany do Państwa oczekiwań. Posiadamy umowę z NFZ i realizujemy wnioski na zaopatrzenie ortopedyczne jak i środki pomocnicze refundowane przez NFZ.